Działamy nieprzerwanie już od dwóch pokoleń

MABOR to firma budowlana o rodzinnej tradycji, której doświadczenie gromadzone jest od dwóch pokoleń. Nasza marka funkcjonuje na rynku od roku 2011, jest ona jednak kontynuacją firmy ZBBC, założonej w 1991 roku przez ojca obecnego właściciela. Przez ponad 20 lat działalności na Dolnym Śląsku, zrealizowaliśmy wiele prestiżowych inwestycji, dzięki którym zyskaliśmy uznanie i zaufanie Klientów. Wiedza i umiejętności przekazywane z pokolenia na pokolenie zaowocowały wysoką pozycją naszego przedsiębiorstwa na rynku usług budowlanych, postrzeganego przez inwestorów jako rzetelny i profesjonalny partner biznesowy. Przez lata działalności z sukcesem realizowaliśmy zarówno projekty niewielkich rozmiarów, jak i szereg kluczowych inwestycji, efektywnie konkurując z innymi firmami z branży w ramach istotnych przetargów.

Szeroka oferta i kompleksowe działania

Nasz oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji: od projektu, poprzez doradztwo w kwestii optymalnych rozwiązań, do budowy z nadzorem włącznie. Do naszych kompetencji należy budownictwo ogólne, budownictwo przemysłowe, budownictwo rekreacyjne, w tym kompleksowe zagospodarowanie terenu, a także opracowywanie kosztorysów budowlanych o różnym przeznaczeniu. Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia wymagane przepisami prawa. Naszym kontrahentom proponujemy elastyczne warunki umowy i zapewniamy 3-letnią gwarancję na wykonane roboty.

Sztab specjalistów i profesjonalne zaplecze techniczne

Doskonała znajomość rynku usług budowlanych oraz ukierunkowanie na nowatorskie rozwiązania sprawiają, że posiadamy status nowoczesnego i solidnego wykonawcy. Profesjonalizm oraz ogromny bagaż doświadczeń pozwala nam na precyzyjne planowanie każdego z etapów procesu budowlanego, co przekłada się na dokładność wykonywanej pracy oraz terminowe jej zakończenie. Najwyższa jakość naszych usług to zasługa doświadczonych kierowników budów, inżynierów oraz specjalistów, z którymi niejednokrotnie współpracujemy od ponad 20 lat. Wszelkie projekty realizujemy przy wykorzystaniu własnych, nowoczesnych narzędzi i urządzeń. Posiadamy także własną stolarnię, zbrojarnię oraz maszyny tokarskie. Profesjonalne zaplecze zapewnia nam swobodę działania, daje możliwość zastosowania nietypowych rozwiązań oraz redukuje koszty.

Firma odpowiedzialna społecznie

MABOR to firma odpowiedzialna społecznie, dlatego też z naszymi fachowcami współpracujemy w oparciu o stałe umowy o pracę, co z kolei pozwala nam na dużą elastyczność w relacjach z Klientami. Stabilny i silny zespół doceniają renomowani producenci i deweloperzy, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem.